Deckeldose
Silber 900, Scharnierdeckel, rechteckige Form, leicht gebaucht, floraler Zierdekor, Widmungsgravur, Länge ca. 90 x 50 mm, Dianakopfpunze Nr. 21872-1922, 118,1 gøx
Expert: Andreas Kloß Andreas Kloß
04.07.2012 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Deckeldose
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 23.06. - 03.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Rubin Brillantring
- Rauchquarz Herrenring
- Vacheron & Constantin, verkauft durch G. Jost, Genes